Ağda IsıtıcıI Cihazlar

Cihazların kalite belgeleri nelerdir?
İtalya'dan ithal cihazlarımızın tamamı, CE (Avrupa Standartları Uygunluk Belgesi), GMP (İyi Üretim Koşulları Belgesi), IQNET (Uluslararası Kalite Belgesi), ISO9002 (Toptan Kalite Yöntemi Belgesi) belgeleri sahibidir.


Cihazların garanti süreleri ne kadar?
Tüm cihazlarımız 2 yıl süre ile garanti kapsamında olup ömür boyu tamir ve orijinal yedek parça garantisi verilmektedir. Cihaz alırken cihazınıza ait garanti belgesini istemeyi ve almış olduğunuz garanti belgesinin Sanayi bakanlığı tarafından onaylı olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.


Cihaz arızalandığında teknik servis hizmeti nasıldır?
İtalya'dan ithal cihazlarımızın tamamı, CE (Avrupa Standartları Uygunluk Belgesi), GMP (İyi Üretim Koşulları Belgesi), IQNET (Uluslararası Kalite Belgesi), ISO9002 (Toptan Kalite Yöntemi Belgesi) belgeleri sahibidir. Tüm cihazlarımız 2 yıl süre ile garanti kapsamında olup ömür boyu tamir ve orijinal yedek parça garantisi verilmektedir.


Kartuş ısıtıcıların ayar düğmesi yok, ısı ayarı nasıl yapılıyor?
Tanaçan Sir Ağda Isıtıcı Cihazı Otomatik termostatı sayesinde ayar gerektirmeden gün boyu ısıyı sabitliyor ve ağdanın sürekli aynı ısı ve kıvamda kalmasına olanak sağlıyor.


Kartuş ısıtıcı ne demek? Ne işe yarar?
Kartuş Taşıyıcı, Tanaçan Sir Ağda Isıtıcı Cihazlarında bulunan bir bölümdür.Kartuş taşıyıcı, kartuş ısıtıcı cihazlarda veya kombine ısıtıcı cihazın kartuş ısıtıcı bölümünde, ağdayı ısıtmak amacıyla, tek kullanımlık döner başlıklı kartuş ağdaların içine yerleştirildiği bölümdür. Uygulama esnasında, kartuş, kartuş taşıyıcının içinden çıkartılmaz. Böylelikle, uygulama yapan kişi direkt kartuşu tutmadığından, elleri yanmaz ve batmaz. Üstelik içinde yer alan otomatik termostatı sayesinde, uygulama esnasında, kartuş cihazdan ayrılsa dahi, ağdanın ısısı uzun süre korunur, uygulama kolaylığı sağlar, enerji tasarrufu yapmaya yardımcı olur.


Kartuşlardan ağda makinesine ağda akmasını nasıl engelleriz?
Uygulama sırasında ısınmanın ve kartuşu baş aşağı, yüzeye dik kullanmanın etkisi ile kartuş başlığından gerektiğinden fazla akabilecek ağdanın, cihaza girmesini engellemek amacıyla, kartuş ağdayı, kartuş taşıyıcı bölüme yerleştirmeden önce, kartuş temizlik kartonlarını kartuşun altından takarak, cihazınızın temiz kalmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.


Konserve ağdaların makine içine akmamasını nasıl sağlarız?
Uygulama sırasında spatula ile alırken ya da spatulayı konservenin kenarına bırakırken cihaza veya konservenin etrafına akabilecek ağdanın, cihaza girmesini engellemek amacıyla, konserve ağdayı, ısıtıcıya veya konserve ısıtıcı bölüme yerleştirmeden önce, konserve temizlik kartonlarını konservenin altından takarak, cihazınızın temiz kalmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.


Tel tutucu ne işe yarar?
Konservenin ağız kısmına giydirilen bu metal aksesuar, konservenin bir yerden bir yere taşınmasını sağlar. Ayrıca konserveyi karıştırdığımız spatulayı orta çubuğunun üzerine bırakılabilir veya spatulanın ağda fazlasını bu çubuğa sıyırabiliriz. Böylelikle konservemizin etrafı temiz kalacağı gibi uygulama daha pratik hale gelir.


Cihazları ne ile temizleyebiliriz?
Cihazlarımızın bakımını günlük olarak Clean Power Cihaz Temizleme Solüsyon'u ile yapabiliriz. Temiz ve yumuşak bir beze döküceğiniz Clean Power Cihaz Temizleme Solüsyon'u ile ağda akan cihaz veya komple yüzeyi yumuşak hareketlerle temizleyebilirsiniz. Clean Power Cihaz Temizleme Solüsyon'u kesinlikle cilde direk temas etmemelidir.


Sormak istediğniz daha farklı konular için lütfen tıklayınız.
Tanaçan © Copyright 2004 - 2023
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.