TANAÇAN'DA BAYİLİK

Tanaçan Türkiye genelinde kuaför, güzellik, ağda, manikür / pedikür salonlarına perakende ve bu salonlara hizmet veren firmalara toptan satış yapmaktadır.

Tanaçan Bayilik şartlarını muntazam ve düzenli yerine getiren, uzun süreli ve uyumlu iş birliği içinde çalışan, Tanaçan ürün gruplarının (Ağda, Ağda Kağıdı, Parafin ve Parafin Bakım Ürünleri, Cilt Bakım Ürünleri, Cihaz,diğer ürün aksesuarları, Manikür ve Pedikür tozu, Trosani El ve Ayak Bakım Ürünleri, Rubis Cımbız Serisi ve diğer ekipmanlar) tamamını bulundurup mevcut sektöre hizmet vermeye hazır olan tüm firmalar ile olumlu işbirliği içinde çalışmaya açıktır.

Tanaçan tüm Yetkili Bayilerine kaliteli ürün, düzenli servis, eğitim, teknik servis, alt yapı, satış pazarlama faaliyetleri ve noktalara özel çalışmalar ile destek olur.

Her Tanaçan Yetkili Bayi, müşteri hizmetlerinin tümünden sınırsız yararlanabilir. Ücretsiz personel eğitimine iştirak edebilecekleri gibi, kendi mevcut müşterilerini de düzenlenen ücretsiz ve sertifikalı sir ağda ve parafin sistemleri ürün ve uygulama eğitimlerine yönlendirebilirler.

Her Salı ve Çarşamba
Saat 10:00'da başlayan ücretsiz sertifikalı eğitimlerimiz
Okmeydanı Merkez ofis'de
Müşterilere yönelik tüm özel çalışmalar, yeni ürün duyurusu, ürün tutundurma çalışmaları, müşterilere yerinde tanıtım, müşteri taleplerine yanıt verme, müşteriden gelen poster, sticker ve broşür isteklerinin temin edilmesi, dönemsel promosyonların duyurulması ve tanıtımı gibi konularda ortaklaşa kurulacak güçlü işbirliği ile Tanaçan çalıştığı tüm yetkili bayilerine destek olur.

Tanaçan ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri ihtiyaç ve beklentilerine karşılık verecek ve müşteri memnuniyeti önceliğini benimsemiş tüm ilgili firmalar ile iş ortaklığına sıcak bakmaktadır.

Tanaçan ailesine dahil olmak için daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız; (212) 221 73 05 / (533) 208 59 11 numaralı telefonlardan ya da info@tanacan.com mail adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tanaçan © Copyright 2004 - 2023
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.